lati-ori-guri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» benefits of fish oil weight loss
Ta njohim femren EmptyThu Aug 04, 2011 4:32 am nga Vizitor

» benefits of fish oil tablets
Ta njohim femren EmptyTue Aug 02, 2011 12:06 pm nga Vizitor

» bingo deposit no online slot
Ta njohim femren EmptyTue Aug 02, 2011 11:03 am nga Vizitor

» помощь гинеколога
Ta njohim femren EmptyMon Aug 01, 2011 2:44 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Ta njohim femren EmptySun Jul 31, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Продвижение неизбежно
Ta njohim femren EmptyFri Jul 29, 2011 2:16 pm nga Vizitor

» How To Make Bitcoin
Ta njohim femren EmptyThu Jul 28, 2011 10:23 pm nga Vizitor

» программы для компьютра
Ta njohim femren EmptyThu Jul 28, 2011 6:22 pm nga Vizitor

» generic cialis online shop
Ta njohim femren EmptyThu Jul 28, 2011 5:06 pm nga Vizitor

Affiliates
free forum

April 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Ta njohim femren

Shko poshtë

Ta njohim femren Empty Ta njohim femren

Mesazh nga guri administrator Sun May 10, 2009 7:08 pm

Femrat parapëlqejnë më mirë të mos kuptojnë asgjë,sesa ta kenë gabim.

Thonë që femrat janë si hija,ngado që të shkosh të ndjekin nga pas.Por duhet theksuar se një femër është më këmbëngulëse sesa hija,e cila të paktën në errësirë,të lë të qetë.

Iluzionet që kemi krijuar për një femer janë si puna e reumatizmës : nuk mund të lirohemi kurrë prej tyre.

Bëjnë çfarë duan,dhe të bëjnë të mendosh se po bëjnë atë që do ti.

Ka femra që i tregojnë sekretin shoqes së tyre,vetëm që të përhapin lajmin.

Përpiqu të njohësh një femër përpara së të bëhet dashnorja jote,sepse më pas nuk do t’ja arrish kurrë!

Kur dy femra kanë kaluar dy orë duke folur keq për njëra-tjetrën,pikërisht atëherë mendojnë se janë shoqe deri në vdekje.
Kur femra rri ne qetesi,eshte pikerisht ai casti qe genjejne me shume.

Ne fillim te puthin,e me pas nxjerrin thonjte : keshtu bejne te gjitha.

Te jesh e bukur dhe te te duan,kjo eshte te qenit femer.

Mashkulli te fal dhe harron,kurse femra vetem fal.

Ne nje diskutim,femrat kane nje gje te mire qe i pranojne te gjitha argumentet qe ju sillni,por qe i shmangen gjithnje perfundimit.

Pjesa me e madhe e femrave te ndershme jane thesare te fshehura dhe jane te sigurta vetem sepse askush s’i kerkon.

Femra eshte si shendeti,e vlereson vetem kur e humbet.

Femra vjen ere te mire vetem kur nuk hedh nje te tille.

Nuk do te mbeteni kurre pa nje pergjigje nga ajo,vetem nqs ka mbetur pa nje gjuhe.

Jane cilesite me te mira te nje femre ato qe e bejne nje martese te lumtur dhe ajo eshte bukuria e saj.

Nje grua qe dashuron di te jete e bukur.

Nje femer e ka humbur betejen e saj nqs ka frike nga rivalja e saj.

Lerini grate te pasqaruara : do te keni ne favorin tuaj kuriozitetin e saj.

Femrat nuk jane kurre me te forta sesa kur fitojne mbi dobesite e tyre.

Femra eshte si rruga ne te cilen ecen,mos u shqeteso asnjehere per ate qe ka kaluar para teje dhe per ate qe do te te ndjeke pas.
Po desh t'i kuptosh meshkujt, studio femrat.

[ Franceze ]

Kush do të jetojë qetë, le të mos martohet me të bukurën e fshatit.

[ Portugeze ]

Një vajzë dhe një palë rrobe që i shohim shpesh e humbin vlerën.

[ Angleze ]

Edhe gruan më të mirë e prish liria e tepërt.

[ Ruse ]

Le t'i ruajë zoti gratë e këqija, kurse të mirat ruajini vetë.

[ Hebreje ]

Me grua të keqe mashkulli plaket shpejt.

[ Baske ]

Mashkulli ësht si lumi, kurse gruaja si liqeni.

[ Kurde ]

Gruaja që sjell pajë, sundon burrin.

guri administrator
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Pejë
Registration date : 07/11/2008

http://www.log-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi