lati-ori-guri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» benefits of fish oil weight loss
Grupi i forumit EmptyThu Aug 04, 2011 4:32 am nga Vizitor

» benefits of fish oil tablets
Grupi i forumit EmptyTue Aug 02, 2011 12:06 pm nga Vizitor

» bingo deposit no online slot
Grupi i forumit EmptyTue Aug 02, 2011 11:03 am nga Vizitor

» помощь гинеколога
Grupi i forumit EmptyMon Aug 01, 2011 2:44 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Grupi i forumit EmptySun Jul 31, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Продвижение неизбежно
Grupi i forumit EmptyFri Jul 29, 2011 2:16 pm nga Vizitor

» How To Make Bitcoin
Grupi i forumit EmptyThu Jul 28, 2011 10:23 pm nga Vizitor

» программы для компьютра
Grupi i forumit EmptyThu Jul 28, 2011 6:22 pm nga Vizitor

» generic cialis online shop
Grupi i forumit EmptyThu Jul 28, 2011 5:06 pm nga Vizitor

Affiliates
free forum

January 2023
MonTueWedThuFriSatSun
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Grupi i forumit

Shko poshtë

Grupi i forumit Empty Grupi i forumit

Mesazh nga guri administrator Sun May 10, 2009 7:20 pm

Grupi i forumit
Te dashur antar forumi ka grupin e vet te diplomuar ne IT, Ecdl, CCNA dhe CISCO certificated network academy te cilet kryjne keto pune: formatizim, inditifikim i problemeve ne kompjuter inditifikimi i pjesve te demtuara si ato te jashtme dhe te brendshme, instalimin e qdo softweri dhe hardweri si me driver dhe software systemin opertaiv ne qdo gjuh dhe qdo system egzistues ndarjen e rrjetit nga nje kompjuter ne shum komjutera etj. grupi quhet Nautilius computers dhe per qdo info me shum kontaktoni lati_pej17@hotmail.com

guri administrator
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Pejë
Registration date : 07/11/2008

http://www.log-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi