lati-ori-guri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» benefits of fish oil weight loss
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyThu Aug 04, 2011 4:32 am nga Vizitor

» benefits of fish oil tablets
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyTue Aug 02, 2011 12:06 pm nga Vizitor

» bingo deposit no online slot
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyTue Aug 02, 2011 11:03 am nga Vizitor

» помощь гинеколога
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyMon Aug 01, 2011 2:44 am nga Vizitor

» x-Hack hack you
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptySun Jul 31, 2011 6:25 pm nga Vizitor

» Продвижение неизбежно
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyFri Jul 29, 2011 2:16 pm nga Vizitor

» How To Make Bitcoin
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyThu Jul 28, 2011 10:23 pm nga Vizitor

» программы для компьютра
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyThu Jul 28, 2011 6:22 pm nga Vizitor

» generic cialis online shop
Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj EmptyThu Jul 28, 2011 5:06 pm nga Vizitor

Affiliates
free forum

April 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Calendar Calendar

Affiliates
free forum

Affiliates
free forum


Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj

Shko poshtë

Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj Empty Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj

Mesazh nga guri administrator Tue Mar 24, 2009 4:12 pm

Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuaj

Pastrojeni dhe bëjeni më të shpejtë kompjuterin tuajSa herë që e përdorni kompjuterin në të krijoht një sasi “mbeturinash elektronike”, që mbetet në hard disk. Këtu përfshihen fajlla të ndryshme të internetit, fajlat jot ë plotë në bazën “Registry”, fajlat “log” etj. Ne ua paraqesim programet më të mira për pastrimin dhe përshpejtimin e kompjuterit tuaj.
“CCLEANER”

“CCleaber” është një program mjaft I popullarizuar dhe, deri tani, është shkarkuar rreth 200 milion herë. Ai I largon fajllat nga “Recyle Bin”, I fshin fajllat e perkohëshëm, fajllat “log”, elementet e panevojshme në bazën “Registry”. Me të janë kompatibilë shumë programe, si: “Ëindoës Media Player”, “MS Office”, si dhe shumcia e broëuserëve.Madhësia: 3.097 KBSajti për shkarkim: www.ccleaner.com
“ZAPPIT SYSTEM CLEANER”
Nëse preferoni një kontroll më direct ndaj programit tuaj për pastrimin e kompjuterit dhe nuk doni ta prekni bazën “Registry”, atëherë ky program është I bërë si për ju. Ky program I fshin vetëm fajllat që janë plotësisht të sigurtë për t’u fshirë, por mund të ketë qasje edhe ndaj të gjithë fajllave të panevojshëme.Madhësia: 1.400KBSajti për shkarkim: www.zappit.net
“GLARY UTILITIES”
Ky është një program për shfrytëzuesit më të përparuar të kompjuterëve, I cili mundëson një analizë me të detajuar të fajllave të padeshiruar, një softëer mjaft I fuqishëm u mundëson një numer të madh opsionesh të përshpejtimit të komjuterit tuaj, si dhe një mbrojtje shumë më të fortë dhe serioze. Përparësit e këtiij kompjuteri kanë të bëjnë me “interface” mjaft të organizuar, I cili I mundëson shfrytëzuesit që ti largojë të gjitha programet që nuk kanë mundur të largohen nga pastruesit e tjerë.Madhësia: 5.380 KBSajti për shkarkim: www.glaryutilities.com
“SS DISK CLEANER”
U preferohet njerëzve që nuk kanë shumë kohë tu dedikohen zgjidhjes së problemeve të ndryshme në kompjuterin e tyre. Ky program largon të gjitha gjurmët e përdorimit të kompjuterit, kështu që është I mirë si për përdoruesit familjarë ashtu edhe për bizneset, kur shumënjerëz e përdorrin të njëjtin kompjuter. E ka edhe opsionin e skanimit, që është treguar të jetë shumë I shpejtë dhe I saktë, me q’rast mund të keni qasje në të gjithë fajllat e panevojshëm të kompjuterit tuaj.Madhësia: 578 KBSajti për shkarkim: www.ss-tools.com
ERASER
Ky program i përparuar u mundëson që të manipuloni me fajllat e ndjeshëm, për të cilët nuk dini se q’rol kanë, e që u zënë shumë vend. Nëse shihni se keni fshirë diqka që nuk është dashur, ato fajla mundeni shumë lehtë ti ktheni përmes këtij programi.Madhësia: 8.500 KBSajti për shkarkim: www.heidi.ie/node/14

guri administrator
Admin

Numri i postimeve : 54
Location : Pejë
Registration date : 07/11/2008

http://www.log-ks.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi